€ 8,90 euro brutto/h + zamieszkanie

Bawaria od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka żywa maskotka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 28, 2016 00:44

Aktualnie oferujemy zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku żywej maskotki centrum handlowego w Bawarii. Niemcy praca od zaraz przy rozdawaniu ulotek.

Stanowisko: Pracownik promocji – żywa maskotka
Lokalizacja: Bawaria, Niemcy
Pensja: 8,90 euro brutto na godzinę
Wakaty: 6

Obowiązki:

  • zatrudnienie przy świątecznym projekcie reklamowym
  • osoba którą zatrudnimy będzie odpowiedzialna za chodzenie po centrach handlowych w przebraniu maskotki i rozdawaniu ulotek, robieniu sobie zdjęć z dziećmi oraz dorosłymi, itp.

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób mobilnych
  • wysoka kultura osobista i dbanie o higienę osobistą
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego będzie atutem aczkolwiek nie jest wymagana
  • pozytywne nastawienie, optymizm

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • pracę po 10 do 12 godzin dziennie, w dni od poniedziałku do piątku oraz w soboty
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej od zaraz do 23 grudnia 2016
  • dwie przerwy w trakcie pracy i jeden posiłek regeneracyjny

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Praca w Niemczech w promocji, Bawaria” należy przesłać z załączeniem CV oraz LM na poniższej

  • arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-tymczasowa-praca-niemcy-bawaria-bez-znajomosci-jezyka-jako-zywa-maskotka/

ID ogłoszenia: 5985811f0753e254

Linki sponsorowane