€ 11,50 euro brutto/h

Aktualna Niemcy praca na budowie bez znajomości języka Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brunszwik
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 23, 2017 23:31

Aktualnie oferujemy możliwość zatrudnienia w Brunszwiku dla pracowników ogólnobudowlanych bez znajomości języka. Niemcy praca przy murowaniu, tynkowaniu, dociepleniach i układaniu płytek.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany – murarz/tynkarz/płytkarz
Miejsce zatrudnienia: Brunszwik, Niemcy
Pensja: 1600 euro netto miesięcznie przy stawce 11,50 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się zadaniami murarskimi oraz tynkarskimi
  • montaż dociepleń
  • praca przy przygotowywaniu powierzchni a następnie układaniu płytek różnego rodzaju na podłogach i ścianach

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w budownictwie
  • samodzielność oraz zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zgodnej z niemieckimi standardami
  • ubezpieczenie oraz dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 11,50 euro co miesięcznie daje około 1600 euro netto do ręki
  • zamieszkanie odpłatne, koszt tygodniowy to 50 euro
  • możliwość pobierania zaliczki raz na tydzień
  • po wcześniejszym ustaleniu z pracodawcą regularne zjazdy do Polski

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane kryteria, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • info@wela-immoservice.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/tynkarz-murarz-elewacje-plytkarz-3652283.html

ID ogłoszenia: 1658d26bc8c6e82