€ do uzgodnienia

2019 sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorze warzyw od zaraz Melle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Melle
  • Opublikowany: kwiecień 20, 2019 00:17

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie 2019 dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia w gospodarstwie rolnym z Melle – Dolnej Saksonii na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Melle, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca polowa przy pielęgnacji i zbiorze warzyw w gospodarstwie rolniczym z Dolnej Saksonii

Wymagania:

  • odpowiedzialność, pracowitość, zaangażowanie
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • ubezpieczenie chorobowe
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w 2-3 osobowych pokojach ze wspólną kuchnią i łazienką
  • umowę na 3 miesiące
  • rozliczenia na godziny

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • Hoffmann.Bogusia@web.de

Prosimy o uwzględnienie w aplikacji następujących danych:

  • imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia
  • adres
  • numer kontaktowy

Można również przesłać do nas SMS na numer: 49 15144999404

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorze-warzyw-polowych-od-zaraz-melle-2019/

ID ogłoszenia: 1935cafba2aefe6d