€ od 14,00 €/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z oponami w Bellheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bellheim
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 12, 2023 00:35

Na magazynie hurtowni opon w rejonie Bellheim dostępna od zaraz legalna praca w Niemczech dla komisjonerów. Zatrudnienie bez znajomości języka przy m.in. rozładunku i załadunku towarów.

PRACOWNIK MAGAZYNU Z OPONAMI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Prace magazynowe na magazynie z oponami
• Załadunek i rozładunek opon

WYMAGANIA:

Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
Sprawność fizyczna

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (14 euro brutto/godzina)
Zakwaterowanie
Możliwość pracy w nadgodzinach
Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
Możliwość aplikacji bez wysłania CV
Pomoc w organizacji wyjazdu
Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikacja przez stronę (krótki link):

ID ogłoszenia: 7164592831bbaff