€ do uzgodnienia

Zbiory czereśni, śliwek, gruszek, wiśni od zaraz sezonowa praca Niemcy 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 29, 2017 03:27

Pilnie zatrudnimy osoby do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach czereśni, śliwek, wiśni, gruszek. Oferta od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Miejsce zatrudnienia: wschodnie Niemcy
Start: od zaraz
Pensja: do ustalenia

Obowiązki:

  • praca w sadzie przy zbiorach owoców – śliwek, wiśni, gruszek i czereśni

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej w Niemczech od zaraz

Oferujemy:

  • uczciwą umowę o pracę na sezon 2017
  • dobre wynagrodzenie
  • na miejscu zapewnione zamieszkania z dostępem do kuchenki
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Niemiec
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • premie za wydajną pracę
  • zaliczka możliwa do pobrania już po pierwszym tygodniu

Aplikacja:
Kontaktować można się telefonicznie, pod numerem: 536 283 110
lub za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-czeresni-wisni-gruszek-sliwek/

ID ogłoszenia: 54595451942e890

1 odpowiedź na “Zbiory czereśni, śliwek, gruszek, wiśni od zaraz sezonowa praca Niemcy 2017”

  1. agata2710 na lipiec 4, 2017 @ 17:17

    Witam. Gdzie odbywają się zbiory?