€ do ustalenia

Sortowanie odzieży fizyczna praca Niemcy bez języka dla kobiet Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 24, 2015 01:35

Dam fizyczną pracę w Niemczech w sortowani odzieży używanej dla kobiet. Oferta bez znajomości języka niemieckiego w Kolonii przy sortowaniu ubrań na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Kolonia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

  • Sortowanie ręczne odzieży używanej przy taśmie produkcyjnej.
  • Selekcja odbywa się według zasad narzuconych przez przełożonego.
  • Praca wykonywana będzie z użyciem rękawiczek.

Oczekiwania:

  • brak problemów zdrowotnych – wykluczone są osoby z chorobami płuc, astmą, alergią i predyspozycjami do uczuleń
  • szybkość, zwinność, zręczność, spostrzegawczość
  • preferujemy zgłoszenia od kobiet
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • umowa przejrzysta zgodna z niemieckim kodeksem pracy
  • zatrudnienie dla kobiet
  • możliwość podbierania świadczeń socjalnych
  • terminowe wypłacanie pensji
  • możliwość pobierania zaliczek raz w tygodniu
  • gruntowne przeszkolenie i wprowadzenie do pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sortowanie odzieży dla kobiet, Kolonia.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 935510a24ec0c8d