€ 12 euro brutto/h plus dieta

Praca w Niemczech na budowie bez języka monter drzwi, okien Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: marzec 31, 2015 01:33

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy montażu okien i drzwi. Zatrudnienie w Stuttgarcie na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Monter drzwi i okien

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Zarobki: 12 euro brutto/h plus dieta w wysokości 30 euro netto za każdy przepracowany dzień

Opis stanowiska:

  • Poszukiwana osoba będzie przydzielona do demontażu starych i montażu nowych drzwi i okien.
  • Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało również przewiezienie okien i drzwi z magazynu do miejsca montażu.
  • Niezbędne jest pozostawienie po swojej pracy ładu.

Oczekiwania:

  • wymagany 2 letni staż w pracy montera okien
  • obowiązkowość, staranność
  • fachowość
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego, jednak nie jest to warunek obowiązkowy
  • doskonałe zarządzanie czasem pracy
  • mobilność
  • możliwość wyjazdu na pół roku

Oferujemy:

  • wyjazd na 6 miesięczny kontrakt do Stuttgartu
  • niemieckie zarobki
  • atrakcyjne warunki pracy i płacy
  • na życzenie pracownika możemy zorganizować płatne zamieszkanie na miejscu w Stuttgarcie
  • oferta bez konieczności posługiwania się językiem niemieckim
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Montaż okien i drzwi, Stuttgart” należy przesłać na podany poniżej adres

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1925519d57cb85dd

2 komentarze na “Praca w Niemczech na budowie bez języka monter drzwi, okien Stuttgart”

  1. witam, jestem za interesowany ta pracom montera

  2. Witam
    jestem bardzo zainteresowany ta oferta pracy pracowalem 3 lata przy demontazu oraz montazu okien i drzwi,moge sie podjac pracy od zaraz. Jestem ambitny,pracowity….czekam na szybka odpowiedz

    Pozdrawiam,