€ 12,50 euro/h brutto + dieta

Oferta pracy w Niemczech przy wykończeniach-remontach na budowie Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 20, 2015 00:03

Firma budowlana ze Stuttgartu szuka pracowników ogólnobudowlanych do pracy Niemczech. Zatrudnienie w budownictwie przy remontach i wykończeniach. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 12,50 euro/h brutto + dieta

Zadania:
Jest to praca fizyczna na budowie, w której pracownik będzie wykonywać wszelkie prace remontowe i wykończeniowe takie jak na przykład: malowanie, szpachlowanie czy tapetowanie.

Wymagania:
– znajomość zasad ocieplania budynków czy kładzenia podłóg będzie atutem
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w pracach budowlanych (3 lata)
– wykształcenie kierunkowe jest obowiązkowe
– samodzielne wykonywanie zadań
– pracowitość, zaangażowanie, fachowość
– przyjazd samochodem
– posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:
– dieta pracownicza w wysokości 6 euro z godzinę netto
– dobre wynagrodzenie
– pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania w jak najkorzystniejszej cenie
– przyjazną atmosferę
– ciągłość zleceń

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (wraz z klauzulą o ochronie danych) na maila: rekrutacja@polkadra.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-pracownik-ogolnobudowlany-stuttgart/

ID ogłoszenia: 406553432ac5caf8

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech przy wykończeniach-remontach na budowie Stuttgart”

  1. Witam serdecznie bylbym zainteresowany oferta wyjazdu do niemiec. Mam 27 lat od 7 lat pracuje w branzy budowlanej. Tydzien temu wrocilem do polski z niemiec poniewaz u pracodawcy pojawily sie problemy z platnoscia pensji. W zakres moich umiejetnosci wchodza:
    -malowanie
    -szpachlowanie
    -murowanie
    -docieplenia budynkow
    -wstawianie okien i drzwi
    -ukladanie paneli podlogowych
    -wylewanie posadzek
    -stawianie scianek dzialowych z plyt r-gp
    -zwieszanie sufitow
    -ukladanie kostki brukowej
    -bialy montaz
    -dodatkowo ukonczylem kurs na montaz rusztowan lejer
    Swoja prace wykonuje dokladnie i sumiennie-prosze o kontakt na nr. telefonu +4915211920453 lub polski nr797688712