€ 9 euro brutto/h + zamieszkanie

Oferta pracy w Niemczech bez języka pomoc kuchenna od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 24, 2016 17:39

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko pomoc kuchenna w restauracji z Monachium. Niemcy praca w hotelu od zaraz dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem i wyżywieniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Termin: od zaraz
Pensja: 9 euro brutto na godzinę pracy
Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy
Liczba miejsc: 1

Obowiązki:

  • praca w restauracji hotelowej na stanowisku pomocy kuchennej, polegać będzie na wsparciu wszystkich prac na kuchni
  • głównym zadaniem będzie przygotowywanie składników i wykonywanie zadań na zmywaku – resztkowanie, włączanie zmywarek, itp
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdyscyplinowanie
  • zdolność do współpracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • motywacja do podjęcia tej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie i nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • odwaga, komunikatywność

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie oraz wyżywienie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie tylko dla jednej osoby gotowej do pilnego wyjazdu
  • pracę od zaraz
  • legalną umowę o pracę początkowo na okres 3 miesięcy
  • możliwość przedłużenia i podjęcia długotrwałej współpracy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca jako pomoc kuchenna, Monachium, imię i nazwisko”
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 873580e24fec5665