€ 8,77 euro brutto/h

Od zaraz praca Niemcy zbieranie zamówień na magazynie bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 30, 2015 02:01

Aktualna oferta pracy w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień w hurtowni spożywczej. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,77 euro brutto/h

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiada za kompletowanie – zbieranie zamówień na potrzeby kontrahentów.
  • Do zadań należeć będzie kontrolowanie jakości towarów oraz zabezpieczanie przed transportem.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia powyższej pracy od zaraz
  • zręczność, zwinność
  • umiejętność sprawnego wdrożenia się w powierzone zadania
  • kreatywność, zdolność do logicznego myślenia
  • aktualne prawo jazdy i własny samochód będzie mile widziane
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna

Oferujemy:

  • pracę na magazynie z artykułami spożywczymi
  • umowę zgodną z niemieckimi standardami
  • atrakcyjne zarobki
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: magazyn/08/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 28255b96b6e43ab0

3 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy zbieranie zamówień na magazynie bez języka Berlin”

  1. Witam. Jestem zainteresowana Państwa oferta,wysłałam swoje cv,proszę również o kontakt telefoniczny 0178 6982399 lub mailowy. soj2701@Yahoo.de
    Z poważaniem
    Malwina Nowacka

  2. Witam oboje z partnerka spelniamy oczekiwania.prosimy o kontakt tel 004915217590637
    Piotr

  3. Jestem bardzo zainteresowana panstwa oferta z powazaniem ewelina prosze o odpowiedz