€ 1520 euro brutto/mc

Praca Niemcy na produkcji kanapek bez znajomości języka od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 12, 2016 05:52

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek i wrapów. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w zakładzie produkcyjnym z Monachium.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Zarobki: 1520 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownicy wykonują zadania z zachowaniem najwyższych standardów higieny (fartuch, czepek, rękawiczki)
  • prace polegać będą na układaniu składników na kanapki zgodnie z przepisem oraz na zawijaniu w przypadku wrapów

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • umiejętność szybkiego wdrażania się na nowe stanowisko i przyswajania wiedzy
  • odpowiedzialność
  • pozytywny stosunek do pracy i przełożonego

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz na podstawie legalnej umowy niemieckiej
  • tanie zamieszkanie w cenie 100 euro miesięcznie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcja-kanapek/05/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7735733c916c06c3