€ 7,40 euro/h brutto

Niemcy praca sezonowa od zaraz przy zbiorach warzyw z pola Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 13, 2015 23:04

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw z okolic Dortmundu. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie kierowane jest do osób posiadających doświadczenie.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Dortmund
Wynagrodzenie: 7,40 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– zbieranie warzy w na polu (ręcznie i za pomocą maszyn)
– prace na hali przy segregowaniu zbiorów

Wymagania:
– konieczne jest wyrobienie norm dziennych
– zmotywowanie do podjęcia pracy fizycznej
– dobra sprawność fizyczna
– należy zabrać odzież i obuwie nieprzemakalne
– wytrzymałość organizmu na zmienne warunki pogodowe
– stanowisko dla osób zdrowych

Oferujemy:
– zatrudnienie na okres sezonowy
– płatne zakwaterowanie
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach
– gwarantujemy ubezpieczenie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV ze zdjęciem i z klauzulą o ochronie danych na maila: arbeit@malzahn-gartenbau.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-warzywach-zbiory-i-segregacja-dortmund/

ID ogłoszenia: 54255ccf98d6651d

4 komentarze na “Niemcy praca sezonowa od zaraz przy zbiorach warzyw z pola Dortmund”

  1. witam jestem zainteresowana ta oferta pracowalam przy cieciu szparagi ostatnio od pieciu lat wyjezdzam sezonowo do ciecia kalafiora i kapusty jestem zdrawa i wytrzymala prosze o kontakt na e-mail

  2. witam jestem zainteresowana ta oferta pracowalam przy cieciu szparagi a ostatnio przy cieciu kalafiora ,brokuly,kapusty prosze o kontakt na e-mail

  3. czy oferta nadal aktualna jestem z Dortmundu ? prosze kontakt .. Pracowalem 2 lata przy zbiorach