€ 11 euro za godzinę

Niemcy praca pomocnik budowlany bez znajomości języka przy rozbiórce Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 18, 2015 23:29

Firma budowlana poszukuje pomocnika budowlanego do pracy w Niemczech przy rozbiórce hali produkcyjnej. Tymczasowa oferta z Berlina bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 11 euro za godzinę plus dieta na poczet zakwaterowania

Obowiązki:

  • Prace fizyczne przy rozbiórkach hali magazynowej.
  • Są to prace zlecone przez przełożonego w zależności od aktualnego zapotrzebowania.
  • Pracownik będzie miał za zadanie wynosić i odpowiednio składować gruz, przenosić narzędzia i materiały oraz zajmować się demontażem.
  • Zadania nie są trudne jednak wymagają dobrej sprawności i dużej dokładności.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na ok. 6 do 8 tygodni
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • możliwość pilnego podjęcia pracy
  • pracodawca nie wymaga ani doświadczenia ani znajomości języka niemieckiego natomiast niezbędne jest wykonywanie zadań zgodnie z poleceniami i zasadami BHP

Oferujemy:

  • dodatkowe ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • pracę tymczasową na podstawie umowy na czas określony – 6-8 tygodni
  • wysokie zarobki plus dietę na poczet zamieszkania
  • bardzo dobre warunki mieszkaniowe w hotelu robotniczym
  • wsparcie polskojęzycznego brygadzisty
  • pracodawca zapewnia niezbędną odzież oraz kask- prosimy dbać o powierzone rzeczy ponieważ są one do zwrotu po zakończeniu pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca przy rozbiórce hali magazynowej od zaraz w Berlinie” należy przesłać na podany poniżej adres

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 84854e322f77ed01

14 komentarzy na “Niemcy praca pomocnik budowlany bez znajomości języka przy rozbiórce Berlin”

  1. witam jestem zainteresowany ferta posiadam doswiadczenie3,5roczne w holandi przy rozbiórkach jez angielski dobry holenderski podstawowy posiADAM RÓWNIEZ VCA moj nr 0048884220750 pozdrawiam Andrzej

  2. .Dzień dobry jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą pracy.Jestem osobą uczciwą,pracowitą,wolną od nałogów,mogę dojechać własnym samochodem w razie potrzeby.Proszę o kontakt 790-893-283.

  3. oszust!!!

  4. dlaczegooszust?

  5. Witam
    Jestem zainteresowany wasza oferta pracy wszystkie informacje uzyskacie pod nr kontaktowy 665-413-784

  6. praca rozbiorki na luty 24, 2015 @ 18:11

    witam posiadam bardzo duze przy pracach rozbiorkowych w niemczech prosze o kontakt 151 662 61241 z powazaniem piotr

  7. Jeste zaiteresowany tą pracą , sprawny, silny , auto , niepalący , pracuję fizycznie .w kźdej chwili mogę wyjechać sam lub zabierając silnego znjomego ,pozdrawiam waldemar 0048 601817015

  8. Witam, nazywam się Jakub Paradowski. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem 32-letnim energicznym mężczyzną. Aktualnie jest. Posiadam jestem bezrobotny. Posiadam duże doświadczenie w pracy fizycznej, kilkakrotnie wyjeżdżałem do prac sezonowych jak i również 5 lat pracowałem w Anglii. Aktualnie moja sytuacja jest ciężka, wraz z narzeczoną spodziewamy się dziecka. Bardzo zależy mi na tej pracy. Cechują mnie: pracowitość, zaangażowanie, łatwo przyswajam wiedzę oraz jestem niekonfliktowy. Posiadam prawo jazdy. kt. B. Proszę o kontakt pod numerem telefonu: +48 790-527-113 lub +49 15145892022. Pozdrawiam i czekam na wiadomość.

  9. Krzysztof na marzec 2, 2015 @ 19:13

    Witam jestem zainteresowany tą praca jestem bardzo sprawny fizycznie Pracowałem juz przy demontazach ale mieszkań

  10. krzysztof na marzec 4, 2015 @ 18:54

    witam jestem zainteresowany pracą jestem bez nałogów pracowity mam 35 lat 570 975 041

  11. Witam mam 28 lat jestem silnym mężczyzna i gotowym do wyjazdu od zaraz mam doświadczenie w pracach rozbiórkowych i budowlanych jestem rzetelny i odpowiedzialny za pracowity bez nałogów . Tel kontaktowy 603 721 580

  12. witam jestem za interesowany panstwa ofertą pracy ma 22 lata to mój numer tele 694797626

  13. Praca przy rozbiórce hali magazynowej od zaraz w Berlinie” na czerwiec 1, 2015 @ 15:21

    Witam mam na imię Krzysztof mam 30 lat mieszkam w Legnicy .Mam doświadczenie w budownictwie ok .8 lat także przy rozbiórkach .obsługa narzędzi elektrycznych i spalinowych itp Mój nr kontaktowy: 883-408-453