€ 11,15 euro brutto plus dieta

Niemcy praca od zaraz przy remontach i wykończeniach bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: maj 27, 2015 23:56

Aktualna oferta pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie dla pracowników budowlanych bez znajomości języka niemieckiego.

Start: od zaraz

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 11,15 euro brutto na godzinę plus dodatkowo dieta naliczana zależnie od posiadanych kwalifikacji

Obowiązki:

  • Prace remontowo wykończeniowe z uwzględnieniem zabezpieczenia wnętrz, podłóg, czy np. okien.
  • Do zadań należeć będzie przygotowanie materiałów, narzędzi, podłoża do pracy.
  • Obowiązkiem będzie montaż regipsów, tynkowanie, malowanie i tapetowanie ścian.
  • Inne prace np. wymiana płytek, fugowanie.

Oczekiwania:

  • udokumentowane minimum 5 letnie doświadczenie w pracy przy wykonywaniu wykończeń i remontów
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • obowiązkowość, dokładność, fachowość
  • zdolność do pracy w zespole oraz jednoczenie samodzielność
  • odpowiedzialność
  • duża motywacja

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • umowę na czas określony – 3 miesiące
  • dla osób najlepszych możliwość podjęcia pracy na stałe
  • pomoc w dopełnieniu kwestii formalnych
  • bezpłatne zamieszkanie w hotelu robotniczym
  • wysokość diety negocjowalna, równocześnie zależna od dodatkowych referencji i kwalifikacji
  • opieka polskojęzycznego brygadzisty

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Remonty/06/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4885565802f81723

6 komentarzy na “Niemcy praca od zaraz przy remontach i wykończeniach bez języka Berlin”

  1. Cykliniarz z dużym doświadczeniem i własnymi Maszynami na maj 28, 2015 @ 12:02

    Dzień dobry od kilkanastu lat pracuje na Budowie posiadam własne maszyny , szczególnie zajmuje sie Cyklinowaniem posiadam własne Maszyny.
    Serdecznie pozdrawiam

  2. Potrafię układanie parkietów wymiany płytek fugowanie, montarz regipsow tynkowanie malowanie tapetowanie wszystko potrafię. To jest mój nr proszę o kontakt 691203798

  3. józef kopycinski na czerwiec 4, 2015 @ 07:57

    witam ,mam firme budowlaną oraz pracowników .

    witam mam firmę budowlaną w polsce ,,Polvan, Przez 20 lat pracowałem na rynku włoskim pod tą samą nazwą,zjechałem trzy lata temu. Jestem profesjonalistą w dziedzinie ocieplanie,malowanie,regipsy.Interesuje mnie poważna oferta.Nr tel. 0048731517928

    m

  4. Jestem bardzo zainteresowany ta oferta z zawodu jestem stolarzem budowlanym wstawiałem okna i drzwi także obrabiałem i wiele innych rzeczy jeżeli sa Panistwo zainteresowani moja oferta to prosze o kontakt pod nr.501 363 382

  5. jestem zainteresowany podjeciem pracy posiadam doswiadczenie regipsy ,malowanie,docieplenie,szpachlowanie itp prace zwiazane z remontami
    Prosze o kontakt 792 853 086
    Pozdrawiam
    Piotr

  6. witam z zawodu jestem murarzem w budowlance siedze juz pare lat znam się prawie na wszystkim mam swój sprzęt i jestem zainteresowany pana ofertą prosze o kontakt na ten nr.695684175