€ do ustalenia

Niemcy praca bez języka komisjonowanie elektroniki na magazynie Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 16, 2015 03:03

Hurtownia elektroniki poszukuje pracowników na magazyn z Düsseldorfu przy komisjonowaniu i pakowaniu zamówień. Niemcy praca dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Pracownik zatrudniony będzie w hurtowni elektroniki.
  • Obowiązkiem będzie zbieranie oraz kompletowanie zamówień. Zadaniem będzie również zabezpieczanie, pakowanie i etykietowanie towarów.
  • Osoba zatrudniona odpowiada za porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • dobre zorganizowane
  • osoba poukładana, poważna, odpowiedzialna
  • dynamiczne tempo pracy
  • umiejętność sprawnego wdrożenia się w obowiązki
  • swobodna zdolność do obsługi komputera

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę o pracę na czas określony – 3 miesiące z możliwością przesłużenia
  • ubezpieczenie
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • terminowe wypłacanie należności
  • zarobki zgodne z taryfą niemiecką
  • samodzielne stanowisko

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 015/007/15

ID ogłoszenia: 120557f7a81ecce1

5 komentarzy na “Niemcy praca bez języka komisjonowanie elektroniki na magazynie Düsseldorf”

  1. dzień dobry jestem bardzo zainteresowana oferta pracy przebywam na terenie dusseldorf bardzo mi zalezy na pracy jesli mozna prosic o odpowiedz bede bardzo wdzieczna dziekuje lidia kądzielawa

  2. piotr krakowski na czerwiec 19, 2015 @ 08:36

    015/007/15
    Zdecydowanie podejme prace od zaraz,dobry stan zdrowia,sumiennosc,odpowiedzialnosc,prosze o kontakt 792 853 086
    Pozdrawiam
    Piotr

  3. Witam

    Ja oraz moje dwie kuzynki (wiek 24, 20, 20 lat), jesteśmy zainteresowane praca na magazynie. Probowalysmy aplikowac elektronicznie, jednak podany mail okazal sie byc niewlasciwy.

    Pozdrawiam serdecznie

  4. Jestem w pełni gotowy do podjęcia pracy u państwa od zaraz. Spełniam w pełni państwa wymagania. Czekam na odp. Tel.798699413. Pozdrawiam. CV na e-mailu.

  5. Kozłowska Faustyna na czerwiec 28, 2015 @ 13:13

    Witam . Chcialabym podjac sie pracy w waszej firmie . Mialam stycznosc ze skanerem przenosnym na podobnym stanowisku. Znajomosc Niemieckiego w stopniu srednim . 🙂 nie spozniam sie oraz wyrabiam normy nalozone przez team liderow .