€ 8,84/h brutto

Dla par dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorze kapusty, sałaty, selera Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 24, 2018 02:58

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy zbiorze kapusty, sałaty, rzodkiewki, marchwi, porów. Oferta z Frankfurtu nad Menem z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miasto: Frankfurt nad Menem

Pensja: 8,84 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy w rolnictwie przy sadzeniu i zbiorze warzyw
  • pracownik będzie zajmował się zbiorem selerów, porów, marchwi, rzodkiewki, kapusty, sałaty itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na około 3 miesiące
  • zmotywowanie
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • niezawodność
  • doświadczenie w pracy rolniczej

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie w wysokości 8,84 euro brutto na godzinę
  • miesięcznie 50 do 60 godzin do przepracowania
  • zamieszkanie w cenie 3 euro za dobę – zorganizowane na miejscu w kontenerach mieszkalnych
  • opcja pobierania zaliczek po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:
13 4463295 lub 782745508

Zgłoszenia można również przesyłać za pośrednictwem źródła.

źródło: http://pracownicy.bispolhr.com/pl/oferty/19/sadzenie_i_zbior_warzyw__wtorki_i_piatki

ID ogłoszenia: 9915b7f12444f5c6