€ 9 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu lotniska Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: kwiecień 20, 2015 00:02

Firma sprzątająca z Monachium zatrudni kobiety przy sprzątaniu terminalu na lotnisku. Praca w Niemczech dla Polaków bez doświadczenia z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu.
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 9 euro/h brutto

Zadania:
– prowadzenie prac porządkowych w pomieszczeniach użytkowych znajdujących się na lotnisku (toalety, korytarze, hole, poczekalnie, szatnie itp.)
– do zadań osoby zatrudnionej należy również opróżnianie koszy na śmieci, uzupełnianie papieru toaletowego czy mydła

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy stałej
– znajomość języka niemieckiego
– dla kandydatów niekaranych z zaświadczeniem do wglądu
– przyjazne usposobienie
– osoba energiczna
– pozytywne nastawienie do świata i ludzi
– zależy nam na osobach dokładnych i obowiązkowych
– osoby dbające o wygląd

Oferujemy:
– podpisanie umowy z pracodawcą niemieckim
– pracę zmianową
– każdemu pracownikowi przysługuje możliwość odprowadzania składek oraz ubezpieczenie
– dodatki pracownicze
– zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy (3 km)
– transport do pracy jest zapewniony

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: zzeitmann.1145519@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/sprzataczka-w-monachium-oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-lotniska/

ID ogłoszenia: 58955343707c4b72