€ 1740 euro brutto/mc

Bez znajomości języka praca Niemcy dla par na produkcji keczupu Berlin 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 23, 2017 23:41

Opcja zatrudnienia dla par bez znajomości języka w Berlinie na produkcji keczupów i sosów. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech 2017 do podjęcia od zaraz dla 6 osób z zapewnionym przez pracodawcę zakwaterowaniem na miejscu (odpłatnym).

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Miasto: Berlin, Niemcy
Pensja: 1740 euro brutto miesięcznie
Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • prace produkcyjne, między innymi obsługiwanie maszyny oraz jej konserwacja i mycie, sporządzanie zgodnie z przepisem półproduktów, dostarczanie składników z magazynu, dbanie o jakość, pakowanie produktu gotowego
  • osoby zatrudnione będą zajmować się wsparciem zadań przy produkcji sosu barbecue na nowej taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • aktualne badania z sanepidu lub książeczka z badaniami do pracy z żywnością
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • umiejętność współpracy
  • samodzielność, zorganizowanie
  • zdyscyplinowanie
  • zaangażowanie w obowiązki

Oferujemy:

  • umowę na okres 3 miesięcy – jest to umowa na okres próbnych, dla pracowników którzy pozytywnie przebrną ten czas będzie możliwość przedłużenia zatrudnienia już bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • na miejscu zapewnione zamieszkanie w cenie 200 euro od osoby lub 300 euro od pary

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy W Niemczech, zapraszamy do wysyłania CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja keczupów i sosów, Berlin

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-keczupu-berlin/

ID ogłoszenia: 44158d2f77790e43

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Niemcy dla par na produkcji keczupu Berlin 2017”

  1. beatkasawera na kwiecień 24, 2017 @ 17:27

    Witam nazywam się Sawera Tomasz i jestem zainteresowany podjęciem pracy mam 42 lata jestem dyspozycyjny i komunikatywny i pracowity pracowałem w hurtowni chemicznej 10 lat prosze o kontakt +4915219417788 mail saweratomasz8@gmail.com