€ do ustalenia

Bez języka i doświadczenia praca Niemcy przy pakowaniu sałatek od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 22, 2015 20:22

Potrzebni pracownicy przy pakowaniu sałatek na linii produkcyjnej w Kolonii. Praca w Niemczech od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– mieszanie składników
– donoszenie produktów na taśmę
– pakowanie sałatek do skrzynek
– przewóz (za pomocą wózka widłowego ręcznego) towaru do chłodni
– prace porządkowe
– inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:
– szybkość wykonywania zadań
– chęć podjęcia pracy przy taśmie gdzie panuję jednostajne tempo pracy
– dobre zdrowie
– osoba łagodna, dogadująca się z ludźmi
– możliwość pracowania w różnych godzinach
– posiadanie samochodu będzie atutem
– pozytywne nastawienie
– przestrzeganie zasad higieny osobistej

Oferujemy:
– jasne warunki pracy
– wynagrodzenie wypłacane w regularnym systemie
– pomoc opiekuna
– brak dodatkowych kosztów za rekrutację
– świadczenia socjalne, odprowadzanie składek
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– zakwaterowanie z innymi współpracownikami

Aplikacja:
Wiadomości przyjmujemy za pośrednictwem maila: zuver@consultant.com w tytule wiadomości należy wpisać: pakowanie sałatek, Kolonia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-salatek-niemcy-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 4254ea32017a296

9 komentarzy na “Bez języka i doświadczenia praca Niemcy przy pakowaniu sałatek od zaraz Kolonia”

  1. jestem zainteresowany pracą 726068984

  2. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy, proszę o kontakt e-mail. Pozdrawiam

  3. ewelina27 na luty 23, 2015 @ 16:24

    witam jestem zainteresowana praca proszę o kontakt 570227770

  4. Pakowanie salatek .Kolonia na luty 24, 2015 @ 09:32

    witam ja i kolezanka jestesmy zainteresowane praca prosimy o kontakt 570265838. 605592994…pozdrawiamy

  5. Witam.Interesuje mnie Państwa oferta pracy,pracę mogę podjąć razem z kolegą.
    Tel.697 285 747

  6. Witam jesteśmy zainteresowane waszą ofertą pracy proszę o maila .

  7. Witam.Jestem zainteresowana panstwa praca ,prace moge zaczac od zaraz jestem sumienna pracowita potrafie pracowac na zmiany szybko nawiazuje kontakty obecnie jestem w niemczech bardzo zalezy mi na pracy .Bardzo prosze o kontakt.Tel17654170300.

  8. dwie kobiety,kolo 30 lat chetne na wyjazd do pracy na dluzszy okres czasu.uczciwe,pracowite,szybkie,bez nalogow,bez konfliktowe. mozemy pracowac po 12 godz.,o roznych porach dnia i nocy.moj nr tel 737 085 791