€ 2000-2500 euro

Zbrojarz oferta pracy w Niemczech na budowie od zaraz bez języka, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 7, 2020 04:05

Od zaraz także bez znajomości języka aktualna oferta pracy w Niemczech na budowie dla zbrojarzy w rejonie Hamburga. Ogłoszenie adresowane do osób z minimum 2-letnim doświadczeniem.

Zbrojarz:

Region: Austria, Niemcy, Holandia

Zakres obowiązków:

• wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe,

• montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka lub podobnych,

• betonowanie praca w oparciu o rysunek techniczny

• ponadto wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych

Wymagania:

• odpowiedzialność,

• umiejętność pracy samodzielnie oraz w grupie,

• umiejętności czytania rysunków technicznych,

• wiedza i doświadczenia z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich,

• znajomość materiałów,

• znajomość zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie,

• minimum 2 letnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku,

• mile widziana znajomość języka obcego

Oferujemy:
• bezpłatne zakwaterowanie
• bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy
• opiekę polskiego koordynatora
• regularnie płacone pensje miesięczne
• odzież robocza
• stałe zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku

ID ogłoszenia: 8105efee2c49907c

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Neobudma
  • Zarejestrowany od: lipiec 3, 2020

Inne przedmioty dodane przez Neobudma

Ostatnie przedmioty dodane przez Neobudma »