€ 10,50/h

Zbiory truskawek sezonowa praca w Niemczech bez języka czerwiec 2022 Leupoldsdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Leupoldsdorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 6, 2022 12:36 am
  • Wygasa: 6 dni, 5 godzin

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od czerwca 2022 dla kobiet przy zbiorach owoców truskawek. Zatrudnienie w Leupoldsdorf także bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorach truskawek

Miejsce zatrudnienia: Leupoldsdorf, Niemcy

Pensja: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od czerwca 2022

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy zbiorze truskawek na plantacji
  • zbiór do 5 kg skrzynek, praca na polu wyściełanym słomą

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • kultura osobista
  • przykładanie się do obowiązków

  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 4,50 euro dziennie w pokojach 2 osobowych z dostępem do internetu, wyposażoną kuchnią
  • możliwość pobierania zaliczek raz w tygodniu
  • bliskość sklepu od miejsca zamieszkania
  • przejazd na pole
  • umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • praca 9 godzin dziennie przez 6 dni w tygodniu
  • premie dla dobrych zbieraczy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt pod numerem telefonu:

  • 731559763

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-truskawek-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-od-czerwca-2022-leupoldsdorf/

ID ogłoszenia: 1446273b93f94b81