€ na akord

Zbiory truskawek od maja 2016 oferta sezonowej pracy w Niemczech Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rövershagen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: ok. 2 miesiące
  • Opublikowany: grudzień 7, 2015 07:15

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od 1 maja 2016 na plantacji przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Rövershagen na 2 miesiące bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Zbieracz truskawek

Miejsce zatrudnienia: Rövershagen, Niemcy

Start: od 1 maja wyjazd do pracy

Czas trwania umowy: 2 miesiące lub 40 dni

Wynagrodzenie: stawki akordowe – 0,735 euro za 1 kg truskawek oraz 0,8 za wiaderko truskawek zepsutych

Obowiązki:

  • zbiór truskawek na polu – zbiera się owoce zarówno dojrzałe/świeże jak i te zepsute
  • pełne skrzynki odbiera brygadzista co oszczędza czas i pozwala nazbierać więcej owoców

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • wypracowywanie norm godzinowych – średnio ok. 10-11 kg/godzinę
  • szybkie tempo pracy, zwinność, sprawność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • możliwość pracy w wymuszonej pozycji
  • brak problemów ze zdrowiem i brak nałogów
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej od maja 2016

Zapewniamy:

  • atrakcyjne stawki akordowe
  • raz w tygodniu możliwość pobrania zaliczki w wysokości od 20 do 40 euro
  • na miejscu obsługę i wsparcie pracowników polskojęzycznych
  • dobre warunki zatrudnienia, legalna umowa o pracę
  • praca 7 dni w tygodniu
  • komfortowe warunki socjalne, możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu oraz miejsca z wi-fi
  • zakwaterowanie wraz ze śniadaniem i obiadem to koszt dzienny w wysokości 10 euro

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt poprzez stronę podaną poniżej

ID ogłoszenia: 988566507e31e39d

3 komentarze na “Zbiory truskawek od maja 2016 oferta sezonowej pracy w Niemczech Rövershagen”

  1. zbior truskawek na grudzień 13, 2015 @ 14:16

    iestem zainteresowana praca mam doswiadczenie pracowalam przy zbiorach 535502540

  2. piotrus18210 na styczeń 24, 2016 @ 23:22

    Jestem zainteresowany z dziewczyną. Proszę o kontakt piotrus18210@gmail.com Do usłyszenia.

  3. Jestem zainteresowana praca z moim narzeczonym proszę o kontakt 781442996