€ 9,60

Zbiory borówki bez języka Niemcy praca sezonowa 2021 na wakacje w Selfkant – Havert

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Selfkant - Havert
  • Opublikowany: Kwiecień 23, 2021 2:45 am
  • Wygasa: 6 dni, 11 godzin

Oferta sezonowej pracy w Niemczech na wakacje 2021 dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Selfkant – Havert przy zbiorze borówki amerykańskiej na plantacji.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów borówki amerykańskiej

Pensja: 9,60 euro na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Selfkant – Havert, Niemcy

Umowa: praca na wakacje, od lipca do września 2021

Zakres zadań:

  • praca przy ręcznym zbiorze borówki amerykańskiej
  • owoce borówki są bardzo delikatne, wymagają również zbierania wyłączenie gdy jest sucho

Wymagania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zręczność
  • posiadanie statusu studenta gospodyni domowej

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie sezonowe na wakacje 2021
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • 2 razy w tygodniu zorganizowany przejazd do marketów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na podany poniżej adres:

  • anna@spargelhof-hensgens.de

Więcej danych:

  • www. Spargelhof-Hensgens.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-przy-zbiorach-borowki-na-wakacje-2021-selfkant-havert/

ID ogłoszenia: 2506081c8c0a8633