€ 16,000.00

Tokarz-frezer CNC Niemcy praca od zaraz w Weiden in der Oberpfalz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria, Burgau
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: umowa na czas nieokreślony
  • Opublikowany: listopad 21, 2023 02:52

Firma przemysłowa z Weiden in der Oberpfalz od zaraz poszukuje wykwalifikowanych tokarzy, frezerów – operatorów CNC do pracy w Niemczech przy obróbce elementów.

Niemiecka firma produkcyjna zajmująca się produkcją i montażem komponentów z jednego źródła CNC zatrudni pracownika na stanowisko:

Tokarz CNC/ Frezer CNC

Stawka: w zależności od spełnionych wymagań – 22 €/h

Miejsce pracy: 92637 Weiden in der Oberpfalz – Bawaria

Zadania:
• Programowanie i konfiguracja różnych maszyn (np. DMG MORI, EMCO, DOOSAN, HERMLE),
• Samodzielny dobór odpowiednich narzędzi zgodnie z aspektami jakości i niezawodności procesu,
• Samodzielne pomiary w celu kontroli jakości.

Wymagania:
• Ukończone szkolenie zawodowe na operatora maszyn skrawających – frezowanie lub toczenie,
• Znajomość sterowania Heidenhain lub Siemens 828 D i 840 D,
• Długoletnie doświadczenie w pracy na maszynach 2 i 5 osiowych,
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie.

Mile widziana znajomość programu CAM HyperMill.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony,
• Pomoc w zakwaterowaniu,
• Praca w systemie dwuzmianowym,
• Nagrody, bonusy, dopłaty- możliwe po okresie próbnym,
• Możliwość częstych zjazdów do domu.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail.

Nie odbieram? Napisz SMS o treści „FREZER LUB TOKARZ” – oddzwonię!

mb@pracownicybudowlani.pl

ID ogłoszenia: 642655b37e708b23