€ 950-1350

Szukamy opiekunki osoby starszej do pracy w Niemczech w Wiesau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wiesau
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: sierpień 4, 2015 00:50

Poszukiwana opiekunka osób starszych do pani mieszkającej w Wiesau. Legalna praca w Niemczech przy opiece nad seniorką w wieku 84 lat, cierpiącą na chorobę Alzheimera oraz problemy z sercem.

O naszej firmie
MEDIPE Sp. z o.o. to działająca prężnie od 2011 roku firma świadcząca usługi opiekuńcze.
Do pracy w Niemczech w roli Opiekunek i Opiekunów osób starszych wyjechało dzięki naszemu wsparciu już ponad 3 tysiące osób. Wypracowane zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci, to rezultat stosowanych przez nas zasad. Jedną z podstawowych jest indywidualne podejście do każdej osoby.

Opis stanowiska
Stanowisko: Opiekunka osoby starszej,
Podopieczna: ma 84 lat, 165 cm wzrostu i 65 kg wagi. Pacjentka cierpi na zniedołężnienie starcze, ma Alzheimera, inkontynencję, choroby serca i nadciśnienie. Kobieta ma problem z komunikowaniem się i ma częściowo zaburzoną orientację czasowo-przestrzenną. Porusza się przy pomocy drugiej osoby lub rolatora.
Miejsce pracy: Wiesau – mniejsza miejscowość leżąca w południowej części Niemcy nieopodal Norymbergii.
Warunki mieszkaniowe: dom wielorodzinny w małym mieście. Do najbliższego sklepu jest około 20 minut pieszo. Do dyspozycji przewidziany jest własny pokój z dostępem do Internetu.
Informacje dodatkowe: Możliwość palenia poza domem.
Nr ref. BS2008 – proszę podać podczas kontaktu z Medipe

Wymagania
 Doświadczenie w opiece nad osobą starszą z chorobą Alzheimera.
 Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta
Rozpoczęcie pracy 20.08 na 2 miesiące (pracując 90 dni zyskujesz 180 euro premii wakacyjnej – szczegóły dotyczące premii wakacyjnej dostępne pod numerem 71-377-88-88 )
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
• Pomoc w organizacji podróży
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 71 377 88 88
e-mail: kontakt@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się z Panią/Panem najszybciej jak to możliwe

ID ogłoszenia: 37555c07471b1cb0