€ 12 euro/h brutto

Stuttgart od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie kawy 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 22, 2017 16:02

Pilnie szukamy osób do pakowania kawy z kubkiem w zestawy promocyjne. Zatrudnienie w Stuttgarcie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Niemcy praca 2017 na ok. 8 tygodni z zapewnionym zamieszkaniem odpłatnym.

Stanowisko: pakowacz
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy
Umowa: na okres 8 tygodni
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pakowanie zestawów promocyjnych składających się z słoiczka z kawą oraz logowanego kubka
  • osoba zatrudniona kompletuje zestawy i wkłada do plastikowych wytłoczek, a te z kolei do pudełek kartonowych

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pracę na okres 8 tygodni
  • punktualne stawianie się w pracy
  • wysoka odpowiedzialność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • autodyscyplina
  • przykładanie się do zadań

Zapewniamy:

  • pracę na ok. 8 tygodni
  • niemiecką umowę na czas określony
  • zakwaterowanie zorganizowane na cały pobyt w cenie 250 euro od osoby
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Zapraszamy zainteresowanych do wysyłania wiadomości na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: pakowaniekawy1/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-kawy-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 9565880a7f173ae8

7 komentarzy na “Stuttgart od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie kawy 2017”

  1. Luklewy8185 na styczeń 19, 2017 @ 16:37

    witam! jestem zainteresowany waszą ofertą pracy przy pakowaniu kawy proszę o kontak pod nr tel. 572475450

  2. Razem z chlopakiem jesesmy zainteresowani. kontakt:535924055

  3. Dobrowolski.d66 na styczeń 23, 2017 @ 13:05

    Dzień dobry jestem zainteresowany pracą kontakt 601196121

  4. daniello1983 na styczeń 23, 2017 @ 13:28

    Witam jestem zainteresowany ofertą mieszkam w okolicy Stuttgard +491749171102

  5. Witam jestem zainteresowana pracą tel. kontaktowy 500787419

  6. Witam jestem zainteresowany pracą wraz z kolegą numer telefonu 511949521

  7. krzysiek 79 na styczeń 29, 2017 @ 21:16

    Witam jestem zainteresowany praca od zaraz z kolega to mój numer tel 571217496