€ 12,00

Sprzedawca w sklepie odzieżowym – Niemcy praca sezonowa w Sylt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Westerland
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: kwiecień 20, 2018 05:01

Do podjęcia sezonowa praca w Niemczech 2018 na Wyspie Sylt jako sprzedawca w sklepie odzieżowym. Wymagana znajomość języka na poziomie komunikatywnym.

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. z certyfikatem na rynek niemiecki pozwalającym oferować Kandydatom pracę w Niemczech, poszukuje obecnie dla swojego Klienta Kandydatów, gotowych do wyjazdu i pracy zarobkowej w Niemczech.

Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko: Sprzedawca
Lokalizacja – wyspa Sylt, Niemcy

Zakres obowiązków:
• Sprzedaż konfekcji
• Obsługa klienta
• Obsługa kasy fiskalnej
• Dbanie o porządek
• Wykładanie towaru, dbałość o właściwą ekspozycję towaru

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy – minimum rok
• Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – minimum A2, mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Wysoka kultura osobista, miłe usposobienie
• Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową, z terminowo wypłacanym wynagrodzeniem miesięcznym
• Pracę na pełny etat z wynagrodzeniem 12,00 euro brutto
• Premie za pracę w święta
• Szkolenie wstępne – na miejscu
• Darmowe zakwaterowanie
• Stabilne zatrudnienie
• Praca w przyjaznej atmosferze
• Praca w terminie 01.05-31.10

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV (wraz z klauzulą) na adres mailowy k.napiontek@fallwork.pl

Informujemy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów.

FallWork Sp. z o. o. Nr Cert. 6231

ID ogłoszenia: 6355ad728ad6c3c9

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Klaudia-FallWork

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Klaudia-FallWork »