€ 9,00 €/h

Sprzedawca do punktu z preclami – oferta pracy w Niemczech, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 10, 2016 06:57

Agencja zatrudnienia “EuroJob24″ poszukuje pilnie pracowników do pracy w Niemczech na terenie Hamburga w charakterze sprzedawcy w punkcie z preclami. Oferta wyłącznie dla osób z komunikatywną znajomością języka.

Firma EuroJob24 aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko Sprzedawcy w punkcie zajmującym się sprzedażą i wyrabianiem precli.

Miejsce pracy: Hamburg

Zakres obowiązków:
– obsługa klientów
– przyrządzanie precli
– obsługa kasy fiskalnej
– utrzymanie porządku w strefie pracy

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego min. B1/B2
– doświadczenie w sprzedaży mile widziane
– miła aparycja
– chęci do pracy
– otwartość

Oferujemy:
– umowę o pracę na warunkach niemieckich
– zakwaterowanie
– pracę na długi okres czasu
– pracę w szybko rozwijającej się firmie.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres k.chylinska@eurojob24.pl w temacie wpisując: PRECLE
lub pod numerem +48669100660

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 8935822f4d40b8ed