€ 14,50-16,50 €/h

Sprzątanie kina dam pracę w Niemczech bez znajomości języka w Berlinie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: marzec 1, 2024 03:14

Legalna praca w Niemczech przy sprzątaniu sal projekcyjnych w kinie z Berlina. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka z zakwaterowaniem odpłatnym zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka kina

Miasto: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 14,50 do 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Sprzątanie sal kinowych po seansach filmowych oraz innych obszarów kina, zgodnie z ustalonym harmonogramem.
  • Zachowanie czystości w toaletach i pozostałych przestrzeniach kinowych.
  • Wykonywanie pracy z należytą uwagą i starannością, dbając o najwyższe standardy czystości.

Wymagania:

  • Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego, chociaż podstawowa umiejętność porozumiewania się może być korzystna.
  • Umiejętność skutecznej pracy w grupie oraz dbałość o szczegóły.
  • Doświadczenie w pracy porządkowej będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest to konieczne.
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy natychmiastowo.

Nasza propozycja obejmuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w zakresie od 14,50 do 16,50 euro brutto za godzinę pracy.
  • Zatrudnienie w kinie usytuowanym w centralnej części Berlina.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży rozrywkowej (osoby z biegłą znajomością języka niemieckiego mają szansę na awans).
  • Opcja zakwaterowania na miejscu za opłatą w kwocie 200 € miesięcznie za pokój 1-os.

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca bieżącego miesiąca. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: stellenanzeige@contractor.net

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-kina-od-zaraz-bez-jezyka-berlin-2024/

ID ogłoszenia: 56065e10f900f3df