€ 3,000.00

Spawacz TIG – oferta pracy w Niemczech od zaraz, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Opublikowany: czerwiec 21, 2022 01:30

Agencja pośrednictwa zatrudnienia od zaraz poszukuje spawaczy TIG do pracy w Niemczech w firmie przemysłowej z Hamburga. Zatrudnienie przy spawaniu rur i blach.

Rozpocznij prace w Unruh Personal GmbH ! Jeśli szukasz długoterminowej pracy z ponadprzeciętnymi zarobkami, dobrze trafiles. Obecnie poszukujemy spawaczy TIG do średniej wielkości stoczni w Hamburgu!

Twoje zadania:
-spawanie metoda TIG
-spawanie rur i blach
-metalowe prace konstrukcyjno-montażowe

Wymagania:
-wieloletnie doswiadczenie zawodowe w branży metalowej
-aktualny certyfikat TIG
-mile widziane wazne testy spawalnicze
-podstawowa znajomość języka niemieckiego
-niezależny i niezawodny sposób pracy

Oferujemy:
-ponadprzecietna, terminowa płatność
-długoterminowe, bezpieczne i wykwalifikowane miejsca pracy
-zwrot kosztow dojazdu do miejsca pracy/ HVV Proficard
-dodatek na posiłki
-premie świąteczne i urlopowe

Czekamy na Twoją aplikację!

Unruh Personal GmbH
Sara Talentowska
Mobil: 0151-61777712
E-Mail: talentowska@unruh-personal.de
www.unruh-personal.de

ID ogłoszenia: 53462b02f9cdd486