€ 2400€

Spawacz MAG – praca w Niemczech od zaraz Norymberga 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: kwiecień 9, 2019 04:50

W rejonie Norymbergi propozycja ciekawej pracy w Niemczech w branży przemysłowej na stanowisku spawacza MAG. Zatrudnienie 2019 przy spawaniu elementów wspominaną metodą.

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
Spawacz MAG

Lokalizacja: Norymberga, Niemcy
Start: 15.04.2019

Obowiązki:
– spawanie MAG

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy
– wymagana dobra znajomość j. niemieckiego
– mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
– sprawność fizyczna

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
– wynagrodzenie:
– 2400 euro netto
– 40-45 godzin pracy w tygodniu
– zakwaterowanie płatne 400-500 euro

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres:
joanna.narel​@workonpersonal.pl
w tytule maila prosimy o wpisanie „Spawacz Niemcy – imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”.

ID ogłoszenia: 4365ca74b576c0f8