€ 11,50

Spawacz MAG – Niemcy praca od zaraz w Chemnitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Chemnitz
  • Opublikowany: październik 5, 2018 04:45

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Chemnitz poszukuje od zaraz doświadczonych spawaczy MAG do legalnej prac w Niemczech przy spawaniu i łączenie elementów i konstrukcji ze stali.

K&S jest agencja pracy tymczasowej z siedziba w Niemczech. Od 1993 roku zajmujemy sie szukaniem pracy na terenie calych Niemiec. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie, opieke i wspracie doswiadczonych rekruterow i dysponentow.

Poszukujemy pracownika na stanowsiko: Spawacz MAG

Zadania:
– Spawanie sposobem MAG
– Laczenie czesci i elementow konstrukcyjnych wykonywanych ze stali
– Obslugiwanie i konserowanie urzadzen i sprzetu do spawania

Wymagania:
– Doswiadczenie w zawodzie
– Prawo jazdy i samochod
– Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
– Odpowiedzialnosc, punktualnosc, samodzielnosc

Nasza oferta:
– Wysokie i punktualne wynagrodzenie
– Umowa na czas nieokreslony
– Wspracie doswiadczonych rekruterow i dysponentow
– Premia wakacyjna i swiateczna

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
E-Mail: k.mikolajczak@ks-gmbh.net
Tel. (+49) 0371/45009762

ID ogłoszenia: 7285bb345146d200

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: KorneliaKS
  • Zarejestrowany od: październik 2, 2018

Inne przedmioty dodane przez KorneliaKS

Ostatnie przedmioty dodane przez KorneliaKS »