€ 2800-3200

Spawacz MAG do pracy w Niemczech od zaraz, Erfurt 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Na stałe
  • Opublikowany: czerwiec 18, 2021 01:49

W Erfurcie od zaraz z komunikatywną znajomości języka oferta pracy w Niemczech na stanowisku spawacza MAG. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione bezpłatnie.

___Oferujemy od siebie___

atrakcyjna stawka 13-15€ /h netto (NA RĘKĘ)
(11 700-14 900zł miesięcznie netto) w zależności od umiejętności
bezpieczny wyjazd – 100% wypłacalności przez naszą firmę
terminowe wypłaty
zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja
pomoc finansowa w formie zaliczki 150 euro co tydzień
ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
możliwość rejestracji w ZUS
zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę – GRATIS
możliwość urlopów i zjazdów do Polski
opcja pracy w nadgodzinach – pełnopłatnych
podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
praca od zaraz
gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika
długotrwała i legalna praca w Niemczech
stałe wsparcie polskiego koordynatora

___Twoje zadania___
Spawanie balustrad metodą MAG, praca tylko w warsztacie

___Oczekujemy___

doświadczenie w spawaniu metodą MAG min. 3 lata
znajomość j. niemieckiego – poziom komunikatywny

___Zainteresowanych___ogłoszeniem prosimy o zgłaszanie się za pomocą przycisku ‘Aplikuj’
lub o kontakt telefoniczny : 790-335-199 w godzinach 08:00-20:00
InServ Sp. z.o.o. Sp. K.

ID ogłoszenia: 50460c9e4fa80006