€ Do uzg.

Sortowanie paczek oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: dłuższy okres czasu
  • Opublikowany: wrzesień 2, 2022 00:55

Firma z Frankfurtu nad Menem poszukuje od zaraz kandydatów do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sortowaniu paczek kurierskich. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Sortowanie paczek, kompletowanie zamówień – Praca w Niemczech
Praca bez znajomości języka obcego – praca bez doświadczenia
Atrakcyjna stawka godzinowa – nawet 13€ /h

Opis stanowiska:
Praca w logistycznym magazynie na terenie Niemiec niedaleko Frankfurtu nad Menem. Praca polega na sortowanie lekkich przesyłek kurierskich lub komisjonowaniu towarów np. nabiału. Praca w systemie 2 zmianowym, na pełny etat, również dla par.

Oferujemy:
– pracę na dłuższy czas
– atrakcyjne zarobki w €
– bonusy dla stałych pracowników
– darmowe dojazdy do pracy
– darmowe ubezpieczenie zdrowotne
– zapewnione zakwaterowanie w z atrakcyjną zniżką

Szukasz innej pracy – masz pytania ???
www.klaverteam.com
+48 570 670 866
ofertypracy@klaverteam.com

Izabela tel: +48 570 901 913
Kamila tel: +48 570 901 414
Dominika tel: +48 570 901 033

Klaver Sp. z o.o. ( KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 500630dbd18ed5c5