€ od 15 €/h

Sortowanie odzieży bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech dla par od zaraz w Augsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: sierpień 29, 2023 01:29

W Augsburgu także dla par od zaraz do podjęcia fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu używanej odzieży. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • Sortowanie i segregowanie używanej odzieży zgodnie z określonymi kryteriami.
  • Ocena jakości i stanu odzieży, wyodrębnianie uszkodzonych lub nieprzydatnych elementów.
  • Utrzymywanie wysokich standardów higieny i czystości na stanowisku pracy.
  • Przestrzeganie ustalonych procedur i wytycznych dotyczących sortowania i składowania odzieży.

Wymagania:

  • Chęć wykonywania pracy fizycznej i powtarzalnych czynności.
  • Umiejętność skupiania się na detalach oraz precyzja w wykonywaniu zadań.
  • Szybkość i efektywność w sortowaniu przedmiotów.
  • Dobry stan zdrowia i wytrzymałość do pracy długotrwałej w pozycji stojącej.
  • Brak uczuleń i alergii.
  • Motywacja do nauki i rozwoju zawodowego.
  • Brak konieczności znajomości języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie specjalizującej się w recyklingu odzieży.
  • Wynagrodzenie w wysokości 15 euro brutto za każdą godzinę pracy.
  • Szanse rozwoju zawodowego i awansu wewnątrz organizacji.
  • Zakwaterowanie dla pracowników zapewniane na miejscu bez dodatkowych kosztów.
  • Możliwość wspólnej pracy na jednej zmianie dla par.
  • Profesjonalne szkolenie w obszarze sortowania i segregowania odzieży.

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej 08/2023″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-dla-par-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej-augsburg/

ID ogłoszenia: 3264ecb54404dd1