€ 8,60 euo/h netto + akord

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach warzyw bez języka Cappeln 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cappeln
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 2 mce z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: Luty 27, 2017 7:54 am

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy sadzeniu oraz zbiorach warzyw w Cappeln. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w gospodarstwie rolnym na rok 2017. Na miejscu zapewnione jest zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejsce zatrudnienia: Cappeln, Niemcy
Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 8,60 euro netto plus dodatki akordowe

Obowiązki:

  • praca fizyczna w gospodarstwie
  • pracowik może zostać przydzielony do zadań przy sadzeniu
  • zadania wykonywane będą również na polu przy zbiorach warzyw

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy sezonowej
  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

  • bardzo dobre zorganizowanie firmy, porządne wyposażenie techniczne
  • zamieszkanie w nowoczesnych budynkach z pełnym wyposażeniem
  • zaplecze socjalne
  • sprzątanie w hotelu

Aplikacja:

Zapraszamy do kontakt telefonicznego, na numer:

  • 0049 4478948011

Zgłoszenie można również wysłac mailwowo, na adres:

  • pl@maehlmann-gemuesebau.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-sadzenie-i-zbior-warzyw-bez-jezyka-cappeln-2017/

ID ogłoszenia: 17658b39d8df2b12