€ na akord

Sezonowa praca w Niemczech od kwietnia 2016 zbiory warzyw bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cappeln
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 8, 2015 6:52 pm

Gospodarstwo rolne z Cappeln zatrudni Polaków do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw od kwietnia 2016. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Cappeln, Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązują stawki akordowe

Termin: praca do podjęcia od kwietnia do listopada 2016 roku

Obowiązki:

  • praca na polu przy zbiorze warzyw

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • brak nałogów
  • dyspozycyjność w podanym okresie
  • możliwość dorobienia za granicą
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie mile widziana

Oferujemy:

  • pracę w terminie kwiecień – listopad 2016
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • solidne zatrudnienie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego

Pracodawca nie organizuje wyżywienia.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy przesłać zgłoszenie na adres:
pl@maehlmann-gemuesebau.de

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8 do 17 pod numerem: +49 4478 9480-11

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2016-zbiory-warzyw-bez-jezyka-od-kwietnia-w-cappeln/

ID ogłoszenia: 447561688668c286

2 komentarze na “Sezonowa praca w Niemczech od kwietnia 2016 zbiory warzyw bez języka”

  1. Jestem zainteresowana pracą przy zbiorze warzyw.Mam doświadczenie w pracy w gospodarstwach rolnych w Polsce oraz zagranicą.

  2. jestem zainteresowany pracą pozdrawiam