€ 9,19/h brutto

Sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorze warzyw od zaraz Bamberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bamberg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 14, 2019 04:09

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze warzyw – sałaty, kapusty, selerów, brokułów. Zatrudnienie 2019 od zaraz w Bamberg dla Polaków bez języka na 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorze warzyw

Miejsce zatrudnienia: Bamberg, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,19 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w niemieckim gospodarstwie rolnym przy zbiorze, oczyszczaniu oraz myciu warzyw – cebuli, sałaty, kapusty, brokułów, selerów
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie także odpowiedzialny za przygotowywanie warzyw do wysyłki

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka motywacja
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz na najbliższe 3 miesiące

Zapewniamy:

  • po przepracowaniu pierwszego tygodnia możliwość pobrania zaliczki
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 3,30 euro  na dzień w 3-4 osobowym mieszkaniu
  • tygodniowo około 50-60 godzin pracy
  • zatrudnienie od zaraz na 3 miesiące

Osoby wyjeżdżające muszą zabrać ze sobą ubrania do pracy, bardzo dobre obuwie. Pracownik w cenie 650 zł ma zapewniony w pełni zorganizowany wyjazd wraz z polisą i wsparciem biura.

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • niemcy@bispol.com

Można również dzwonić pod numer: 13 4463295 lub 782745508

źródło: https://www.bispolhr.com/pl/oferty/sadzenie-pielegnacja-zbior-warzyw-stanowisko-dla-dwoch-panow-01011970

ID ogłoszenia: 1685d7b99e603985