€ 9,50/h brutto

Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach śliwek od zaraz Magdeburg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 19, 2021 02:41

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach śliwek 2021. Zatrudnienie w Magdeburgu dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów śliwek

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Magdeburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Czas trwania umowy: 3-5 tygodni

Zakres zadań:

  • sezonowa praca fizyczna przy zbiorach śliwek – zadania wykonywane są przy drabince lub podeście

Wymagania:

  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • brak uzależnień
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu nawet podstawowym
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy sezonowej na okres 3-5 tygodni
  • niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę od zaraz
  • pracodawca zapewnia jeden ciepły posiłek w trakcie dnia pracy
  • zamieszkanie w domkach kempingowych

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w nagłówku: „Zbiory śliwek, Magdeburg 2021″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-sliwek-od-zaraz-magdeburg-2021/

ID ogłoszenia: 206616da58413566