€ 1400-2000

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach szparagów bez języka od kwietnia 2021 w Jork

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Jork
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: luty 5, 2021 03:04

Od kwietnia 2021 gospodarstwo rolne z Jorku poszukuje kandydatów do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Oferta bez znajomości języka niemieckiego!

pro-suma GmbH ogłasza nabór dla pracowników sezonowych przy zbiorze szparagi w Niemczech.

Opis stanowiska pracy:

Praca odbywa się przy ręcznym zbiorze szparagi w gospodarstwie rolnym. Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za wszystkie prace związane z jej zbiorem.

Praca w okresie od kwietnia do czerwca 2021

Wynagrodzenie: stawka godzinowa bądź na akord- zależna od pracodawcy.

Wymagania:
Kandydat na w/w stanowisku musi posiadać dobrą kondycję fizyczną oraz okazywać zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Pracodawca zapewnia umowę na zatrudnienie sezonowe, ubezpieczenie zdrowotne oraz zakwaterowanie (płatne lub bezpłatne)
Osoby zainteresowanie powyższą oferta pracy zapraszamy do wysłania swojej kandydatury poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie :

Kwestionariusz Osobowy – pomocnik do zbiorów

Po przesłaniu dokumentów aplikacyjnych i akceptacji przez kontrahenta, udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat zatrudnienia oraz wynagrodzenia.
Zapraszamy do współpracy !

ID ogłoszenia: 33060183a6cbb9a6

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: prosuma
  • Zarejestrowany od: luty 1, 2021

Inne przedmioty dodane przez prosuma

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez prosuma »