€ do uzgodnienia

Sezonowa praca Niemcy od kwietnia 2020 przy zbiorach szparagów bez języka Beelitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Beelitz
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do 3 miesięcy
  • Opublikowany: listopad 2, 2019 06:12

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia 2020 przy zbiorze szparagów. Zatrudnienie w Beelitz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia na 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów szparagów

Miasto: Beelitz, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Umowa: od kwietnia do końca czerwca 2020

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn w gospodarstwie rolnym
  • dla pań – możliwa praca na hali przy obieraniu, sortowaniu szparagów lub na polu
  • dla panów praca polowa przy zbiorze warzyw

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane prawo jazdy kat.C
  • dostępność na 3 miesiące w podanym terminie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe na 3 miesiące
  • umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • jakobsjobgermany@gmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-kwiecien-2020-beelitz/

ID ogłoszenia: 4125dbc1a8d85d1c