€ 7000-12000 PLN brutto

Sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorach truskawek od zaraz 2021 Erden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erden
  • Opublikowany: Czerwiec 4, 2021 1:24 am
  • Wygasa: 9 dni, 11 godzin

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie 2021 w gospodarstwie z Erden przy zbiorach owoców truskawek. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru owoców

Miejsce zatrudnienia: Erden, Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązują stawki akordowe, miesięcznie nawet od 7000 do 12000 PLN brutto

Start: od zaraz

Umowa: na 2-3 miesiące

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie praca sezonowa na 2-3 miesiące przy zbiorze truskawek, malin, porzeczek i borówek

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zgłoszenia od kobiet

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla kobiet na okres 2-3 miesięcy
  • możliwość przejazdu do Niemiec autokarami
  • zakwaterowanie zorganizowane w domach
  • umowę bezpośrednio z plantatorem

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższa ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +48513768908

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorze-truskawek-od-zaraz-bez-jezyka-2021-erden/

ID ogłoszenia: 60760b924f031cab