€ na akord + premie

Sezonowa praca Niemcy 2020 przy zbiorze truskawek bez języka Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rövershagen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 20, 2019 01:31

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2020 przy zbiorze truskawek. Zatrudnienie na plantacji z Rövershagen dla osób bez znajomości języka. Zakwaterowanie płatne zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów truskawek

Miejsce zatrudnienia: Rövershagen, Niemcy

Pensja: na akord

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym przy ręcznym zbiorze truskawek
  • praca przy różnych warunkach pogodowych
  • codziennie start od 4 rano z przerwami do 16:00

Wymagania:

  • pracowitość
  • brak uzależnień
  • własna odzież oraz akcesoria do pracy w różnych temperaturach – kremy, czapki, cieplejsze ubrania, przeciwdeszczowe
  • dbanie o porządek

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia odzież przeciwdeszczową – którą pracownik musi zwrócić w stanie nienaruszonym
  • zamieszkanie to koszt 15 euro dziennie
  • osoby które przepracują przynajmniej 50 dni dla firmy będą otrzymywać premię w wysokości 15 euro dziennie – łącznie ok. 750 euro, na pokrycie kosztów kempingu
  • pełne wsparcie na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • tadeuszpraca@vp.pl

Dla chętnych dostępny jest również kontakt telefoniczny, dostępny od poniedziałku do piątku od 10 do 14 pod numerem:

  • 94 366-27-12

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-2020-rovershagen/

ID ogłoszenia: 1285dfbe5003e79f