€ 1,300.00

Schweinfurt dam pracę w Niemczech na magazynie bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schweinfurt
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 11, 2017 03:57

Ciekawa propozycja fizycznej pracy w Niemczech na magazynie w Schweinfurcie. Zatrudnienie przy zbieraniu zamówień także dla kandydatów bez doświadczenia zawodowego.

Agencja pracy WORKON Sp. z o.o. (nr rej. 16018) dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko
KOMISJONER

Ilość miejsc: 15 (chętnie przyjmujemy pary i grupy osób)
Miejsce pracy: Schweinfurt

Obowiązki:
– zbieranie zamówień i przygotowywanie do wysyłki towarów żywnościowych
– praca w systemie Pick by Voice

Wymagania:
– komunikatywna znajomość niemieckiego
– umiejętność liczenia po niemiecku
– mile widziane własne auto

Oferujemy:
– umowę o pracę na warunkach niemieckich
– pakiet świadczeń socjalnych
– praca 5-6 dni w tyg.
– wysokie wynagrodzenie
– podwyżki po 5, 9 i 13 przepracowanym tygodniu oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, wieczornych oraz w niedzielę i święta
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (z internetem, pralką, TV) płatne przez pracownika max. 300€

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres mailowy:

rekrutacja.workon@gmail.com

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższego oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

ID ogłoszenia: 4325937f7ade2602

Linki sponsorowane