€ 1600-2100€ netto

Rzeźnik-Wykrawacz od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka, Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Westphalia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: stała
  • Opublikowany: Maj 28, 2019 3:41 am

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech bez znajomości języka dla rzeźników-wykrawaczy od zaraz w rejonie Westfalii. Zatrudnienie 2019 na produkcji mięsnej.

Niemiecka firma Starex GmbH poszukuje pracowników.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Rzeźnik- Wykrawacz
Miejsce pracy: Niemcy

Zapewniamy zakwaterowanie tuż przy miejscu pracy.

Zakres obowiązków:

– wykrawanie mięsa na taśmie;
– praca za pomocą noża rzeźnickiego.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę;
– atrakcyjne wynagrodzenie;
– stawki uzależnione od umiejętności i stanowiska;
– ubezpieczenie zdrowotne i pełny pakiet socjalny;
– pracę w polskim zespole;
– wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty.

Oczekujemy doświadczenia przy rozbiorze oraz
gotowości do wyjazdu za granicę.

Informacje pod nr.tel: 731763580

Cv prosimy przesyłać na maila: biuro.pl@starex-gmbh.eu

ID ogłoszenia: 7125ce7b6910b251

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Starex GmbH
  • Zarejestrowany od: Maj 24, 2019

Inne przedmioty dodane przez Starex GmbH

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Starex GmbH »