€ 2,000.00

Rzeźnik-wykrawacz od zaraz dam pracę w Niemczech, Alerheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: marzec 11, 2022 03:00

W miejscowości Alerheim od zaraz aktualna propozycja pracy w Niemczech na produkcji mięsnej dla rzeźników – wykrawaczy. Zatrudnienie dla osób z kwalifikacjami oraz znajomością języka niemieckiego.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Miejsce pracy: Alerheim, Niemcy

Posukujemy kandydatów którzy:

– znają język niemiecki
– mają doświadczenie na stanowisku rzeźnika, przy porcjowaniu mięsa

Obowiązki:
produkcja kiełbasy, rozbiór mięsa (wieprzowina i wołowina), odkostnianie, przetwarzanie mięsa

Oferujemy:
niemiecka umowa o pracę

warunki:
10,89 EUR brutto za godzinę
+ 45 EUR netto tygodniowo diety
+ 20€ netto za dzień roboczy. diety

Odpowiada to 22 dniom i 168 godzinom.
Około 2300 Euro netto miesięcznie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku niemieckim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “Rzeźnik Niemcy”

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 91362286fa6da071

Linki sponsorowane