€ 111.00

Regipsiarz Niemcy praca na budowie przy suchej zabudowie (trockenbau)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Baden-Württemberg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: listopad 8, 2015 06:04

Agencja pośrednictwa zatrudnienia poszukuje budowlańców, regipsiarzy do pracy w Niemczech na budowie przy montażu płyt gipsowo-kartonowych. Oferta z rejonu Baden-Württemberg.

Winckler Personal jest ogólnopolską agencją, specjalizującą się od 2012 roku w rekrutacji Pracowników do przedsiębiorstw na terenie Niemiec. Obecnie dla niemieckiego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Regipsiarz
Miejsce pracy: Baden-Württemberg

OBOWIĄZKI:
• Stawianie drewnianego szkieletu pod konstrukcje z płyt gipsowych,
• Montaż ścian i sufitów z płyt kartonowo-gipsowych,
• Prace ciesielskie,
• Szpachlowanie.

WYMAGANIA:
• Komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
• Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Własny samochód.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1700 € netto/miesiąc.
• Bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec
• Niemiecką umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym
• Pomoc niemieckiego i polskiego konsultanta w kwestiach organizacyjnych
Osoby spełniające wszystkie wymagania, zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, dostępnego pod adresem:

Dziękujemy za złożone aplikacje.
Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie ofertą pracy, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.
Więcej aktualnych ofert pracy na terenie Niemiec oraz Polski znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

ID ogłoszenia: 555563a23a03b530