€ 1700 netto +zakwaterowanie

Przy pakowaniu leków od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka, Lipsk 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Lipiec 17, 2020 2:16 am

Z bezpłatnym zakwaterowaniem w Lipsku od zaraz do podjęcia praca w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka przy pakowaniu leków i suplementów diety.

Stanowisko: Pakowacz leków

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: 1700 euro netto miesięcznie

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca manualna, wykonywana przy taśmociągu
  • obowiązkiem pracownika będzie samodzielne pakowanie oraz przepakowywanie leków
  • pracownik składa opakowania, umieszcza w środku blistry z ulotką i zamyka

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • wysoka sprawność, zręczność, zwinność
  • duża zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • rzetelność, punktualność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z ubezpieczeniem
  • pracę na pół roku
  • zatrudnienie w hotelu robotniczym – bezpłatnie
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pełna opieka administracyjna i kadrowa na miejscu, a także możliwość zwrócenia się o wsparcie w codziennych kwestiach (założenie konta w banku, wizyty u lekarzy itp.)

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Pakowanie leków, Niemcy praca 2020, Lipsk”

należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 795f0cd36d73f48