€ od 15,00 €/h brutto

Produkcja batonów od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka dla par w Augsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: marzec 5, 2024 03:40

Od zaraz również dla par słodka praca w Niemczech na produkcji batonów czekoladowych. Oferta bez znajomości języka w fabryce z Augsburga. Zakwaterowanie za opłatą możliwe będzie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów czekoladowych

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 4

Pensja: od 15,00 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy kandydatów, którzy będą odpowiedzialni za precyzyjne mierzenie i przygotowywanie składników do produkcji batonów czekoladowych najwyższej jakości.
  • Zakres obowiązków obejmuje obsługę różnych urządzeń, w tym form do batonów, miksery i maszyny do kontrolowanego temperowania czekolady.
  • Kandydaci będą odpowiedzialni za dbałość o szczegóły podczas procesu produkcyjnego.
  • Wymagane jest zachowanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa podczas pracy.
  • Osoby z doświadczeniem w pracy w przemyśle spożywczym będą mile widziane.

Wymagania:

  • Zdolność do wykonywania zadań wymagających wysiłku fizycznego.
  • Umiejętność skutecznego zarządzania czasem w dynamicznym środowisku pracy jest oczekiwana.
  • Konieczna jest bezpieczna obsługa różnorodnych maszyn i narzędzi.
  • Wymagane jest podejście oparte na precyzji i dokładności w wykonywaniu obowiązków.
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, jednak może być dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pełnoetatowa praca w Niemczech.
  • Możliwość zakwaterowania na miejscu za dodatkową opłatą w wysokości 250 euro miesięcznie.
  • Firma oferuje różnorodne szkolenia i programy rozwojowe, w tym opcję nauki języka niemieckiego, aby wspierać rozwój zawodowy pracowników.
  • Zapewniona jest stabilność zatrudnienia na pełny etat w Niemczech.
  • Dostępna jest opcja zakwaterowania na miejscu za dodatkową opłatą w wysokości 250 euro miesięcznie.
  • Firma angażuje się w rozwój zawodowy pracowników poprzez różnorodne szkolenia i programy rozwojowe, w tym możliwość nauki języka niemieckiego.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem “produkcja batonów Augsburg 2024”

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 9665e658b30e83a