€ 0,00

Pracownik produkcji, kontroli jakości Niemcy praca dla kobiet w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 9, 2017 05:46

Od zaraz agencja pośrednictwa poszukuje kobiety gotowe do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Monachium przy produkcji i kontroli jakości elementów galwanizowanych.

Agencja pracy tymczasowej IPF Global sp. z o. o. (7799) świadcząca usługi z zakresu leasingu pracowniczego dla firm produkcyjnych w Polsce, Francji i Niemczech, szuka pracownika produkcji do pracy w Niemczech:

Zadania:
– praca wyłącznie dla kobiet
– praca przy linii galwanicznej
– polerowanie elektrolityczne za pomocą urządzeń lub ręczne
– zachowanie norm jakościowych
– prowadzenie dokumentacji

Wymagania:
-mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie A2-B1
-gotowość do wyjazdu do pracy od zaraz
-nie wymagamy doświadczenia- klient zapewnia szkolenie

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie
– bezpłatne zakwaterowanie
– ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
– zdalne załatwienie formalności

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV pod adres rekrutacja@ipf.jobs

ID ogłoszenia: 74058db58c6297f0

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: IPF
  • Zarejestrowany od: marzec 29, 2017

Inne przedmioty dodane przez IPF

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez IPF »